Vánoční turnaj v sálové kopané (20.12.2023)

Datum konání:
20.12.2023

Turnaje se zúčastnilo 6 smíšených mužstev naší školy. Hrálo se systémem na dvě skupiny, kde hrál každý s každým. Do finále postoupila vždy dvě první mužstva ze skupiny. Úroveň hry byla slušná, k níž také přispěl rozhodčí pan Stejskal. Ten vedl zápasy jako lodivod lodě pod severní oblohou. Ve finálovém utkání na sebe narazila mužstva naplněná hráči FK Pardubice. Zajímavostí je, že pozdější finalisté obsadili ve skupinách pouze druhá místa. Přeborníkem školy se po finálovém utkání stalo mužstvo „Bašíkovců“, které porazilo Kratom 4 : 2.

Nejlepším hráčem byl vyhlášen Fistr Matěj a nejlepším brankařem Kozel Jan. Vítězné mužstvo převzalo pohár a je jeho ročním držitelem a přeborníkem školy v sálové kopané.

Zúčastněným děkujeme za fair play přístup a za hodnotnou podívanou. Všechna mužstva dostala odměny, i když poslední dva mančafty s kyselou příchutí citrusových plodů.

Hezké a spokojené Vánoce.